Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich

Kilka informacji dotyczących Mistrzostw Polski Juniorów 14-letnich:
Przypominam, że od 15 grudnia wchodzi w życie rozporządzenie pozwalające organizować imprezy przy 30 % obłożeniu obiektu. Wg zarządcy Aquasfery maksymalne obłożenie pływalni to 1000 osób. W związku z tym jednocześnie na pływalni będzie mogło przebywać 300 osób niezaszczepionych, osoby zaszczepione nie będą wliczane do limitu osób.
Dziękuję klubom, które już przesłały informacje o ilości osób zaszczepionych w ekipie.
W chwili obecnej jesteśmy blisko liczby osób zaszczepionych pozwalającej przeprowadzić Mistrzostwa bez podziałów na mniejsze grupy.
Kluby, które jeszcze nie wysłały oświadczeń proszę o jak najszybszą informację na maila. W niektórych hotelach również wymagane są oświadczenia o zaszczepieniu.

Proszę o dostarczenie do biura zawodów oryginału wypełnionego oświadczenia (http://live.livetiming.pl/chodyna/2021/12_19_olsztyn/szczepienia.pdf) oraz aby wszystkie osoby zaszczepione posiadały przy sobie do wglądu „Paszport Covidowy”. W czwartek (w godzinach 16-20) biuro będzie się mieściło w Restauracji, w pozostałe dni w pomieszczeniu pomiaru czasu.

W czwartek w godzinach od 16-20 odbędą się treningi. Zapisy na poszczególne godziny poprzez formularz znajdujący się pod linkiem https://forms.gle/sdtJo9uHiqaB2bYA8

Zawody odbędą się bez udziału publiczności, w internecie odbędzie się transmisja live.
Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa na pływalni ( również podczas dekoracji).

Składy sztafet prosimy przesyłać na adres mailowy mp14olsztyn@gmail.com do godziny 13.00, w dniu ich rozgrywania.
Zdaję sobie sprawę, że sytuacja pandemiczna jest dynamiczna i z dnia na dzień każdy może trafić na kwarantannę dlatego proszę nie czekać ze skreśleniami z zawodów do ostatniej chwili i w miarę możliwości przesyłanie informacji w jednym mailu do Eli Chodyny (elachodyna@poczta.fm). Ułatwi nam to przygotowanie list startowych i ostatecznie określić liczbę startujących zawodników.

Mam nadzieję, że dzięki naszej (trenerów, opiekunów, organizatorów) odpowiedzialności, przeprowadzimy zawody bezpiecznie i wszyscy będziemy mogli cieszyć się z osiąganych przez młodych sportowców wyników.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji. Na łatwe odpowiadam od ręki, nad trudnymi muszę się chwilę zastanowić.
Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia w Olsztynie 🙂